Анкета-дослідження умов життя та якості громадських послуг Пустомитівської громади

Дата: 30.06.2021 10:53

Шановні пані та панове!

Обсяг питань, якими може і повинна займатись територіальна громада, регулюються нормами чинного законодавства. Серед них найважливішою є турбота про покращення умов життя у громаді, в тому числі підвищення якості, що надаються жителям.

Анкета, яку Вам адресовано, дозволить Пустомитівській міській раді ознайомитися з поглядами і думками жителів нашої громади. Ми віримо, що отримані таким чином знання дозволять раді та іншим установам громади вдосконалити громадські послуги і нададуть можливість планування розвитку нашої спільноти .

Участь в опитуванні є добровільним та анонімним. Вся отримана інформація буде використовуватись виключно для формування узагальнених висновків. Жодним чином заповнена Вами анкета не буде доступна для широкого загалу.

Заздалегідь дякуємо за Ваш час та зусилля, присвячені заповненню анкети. Віримо, що питання анкети виявляться для Вас цікавими.

З повагою,
Пустомитівський міський голова Олег СЕРНЯК