Зустріч фокус-групи за напрямом «ЕКОЛОГІЯ»

Дата: 13.07.2021 16:37

Пустомитівська міська рада спільно з громадською організацією «Громада.UА» організовує 16.07.2021 року (п’ятниця) орієнтовно о 10:30 проведення фокус-групи у форматі Zoom наради, тривалістю до 2-х годин, за напрямом «ЕКОЛОГІЯ» для розробки стратегії розвитку територіальної громади.

До  участі у фокус-групі запрошується десять осіб, які цікавляться даним питанням.

Для реєстрації просимо заповнити Google форму, прикріплену нижче. Реєстрація триватиме до 15:00 години 14 липня.

Про підтвердження участі Вас буде повідомлено в телефонному режимі.

Для організації онлайн зв’язку Вам необхідно мати інтернет, комп’ютер/ноутбук, облаштований відеокамерою, мікрофоном та динаміком/колонками для трансляції звукового сигналу. Це дозволить Вам брати інтерактивну участь (вести діалог) у цьому заході.