Зустрічі фокус-груп з питань розробки Стратегії розвитку Пустомитівської територіальної громади

Дата: 19.07.2021 16:54

Сьогодні, 16 липня 2021 року, у форматі Zoom відбулися дві фокус-групи з питань розробки Стратегії розвитку Пустомитівської територіальної громади, модератором якої виступив Юрій Ломіковський - представник громадської організації «Громада.UA» із залученням працівників відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці Пустомитівської міської ради: Ірини Притули, Ольги Даниловської, Маріанни Орлович.

Перша фокус-група розпочалася о 08:15 год за участі представників Молодіжної ради при Пустомитівській міській раді, а саме: Марти Грабчак, Андрія Ардана, Софії Саджак, Юлії Сидорак, Дмитра Сидорка, Олексія Білоуса, Ярини Куц та Юлії Маніли.

Друга фокус-група за напрямом «ЕКОЛОГІЯ» розпочалась о 10:30 год. Участь у ній взяли дві місцеві еко-активістки: Ярина Чичкевич – координаторка екологічно-соціального проекту «Кришечки збери дитині допоможи» та Ірина Фіцик – координаторка проекту #сортуєкожендім, ініціатор та представник еко-спільноти Пустомитівської територіальної громади, а також спеціаліст І-ої категорії відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Пустомитівської міської ради - Наталія Мовчан.

Фокус-групи розпочалися з представлення учасників зустрічі, якими, згодом, були озвучені основні проблеми, що стосуються молоді та екологічного стану на території Пустомитівської громади, бачення можливих шляхів вирішення цих проблем. На завершення зустрічі кожен з учасників висловив своє бачення громади через 10 років.

Найближчим часом планується проведення фокус-груп з інших напрямків, з метою напрацювання Стратегії розвитку Пустомитівської територіальної громади, про проведення яких Пустомитівською міською радою буде повідомлено заздалегідь на її офіційному сайті та веб-сторінці у соціальній мережі Facebook.

Додатково повідомляємо, що реєстрація на дані заходи відбуватиметься з застосуванням Google-форм.