Оголошення про початок формування конкурсної комісії

Дата: 21.07.2021 14:17

Пустомитівська міська рада Львівського району, Львівської області, відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 (далі – Порядок) та Рішення сесії Пустомитівської міської ради від 20 липня 2021 року № 882 «Про оголошення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я – директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пустомитівської міської ради, оголошує про початок формування конкурсної комісії .

До складу конкурсної комісії мають входити у рівній кількості: представники органу управління; представники ради трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу; представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності та/або незалежних експертів у сфері охорони здоров’я (далі - громадські об’єднання) подають свої пропозиції згідно з Порядком за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу, представники депутатського корпусу Пустомитівської об’єднаної територіальної громади.

Членом Конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

наявність конфлікту інтересів.

Відповідальність за достовірність наданої інформації несе особа яка подає документи.

Для участі у конкурсному відборі громадські об’єднання повинні надати наступні документи:

1. Копію статуту громадського об’єднання;

2. Копію свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання;

3. Документ від громадського обєднання про делегування 4 кандидатів для відбору з метою участі одного з кандидатів у роботі конкурсної комісії;

4. Персональна згода кандидатів на участь у засіданнях комісії.

5. Контактні дані кандидатів (телефон, електронна адреса).

Пропозиції щодо кандидатур до складу Конкурсної комісії подаються до Пустомитівської міської ради до 04 серпня 2021 року включно за адресою: 81110, Львівська область, Пустомитівський р-н, вул. Грушевського, 46, телефон (032) 242-94-84.

Документи подаються із зазначенням переліку наданих документів.