"Ринок муніципальних облігацій – міжнародний і український досвід"

Дата: 26.07.2021 14:49
Кількість переглядів: 360

Децентралізаційні зміни в Україні поставили перед органами місцевого самоврядування нові виклики, що пов’язані із завданнями у забезпеченні розвитку місцевої комунальної інфраструктури. Даний розвиток неможливий без здійснення належного фінансування. Джерелами такого фінансування є місцеві бюджети, субвенції з державного бюджету та зовнішні запозичення, а також такий інноваційний інструмент як випуск муніципальних облігацій.

Нашою проектною групою розроблено комплексний механізм залучення фінансових ресурсів "Місцеві запозичення через випуск муніципальних облігацій для фінансування місцевих інвестиційних проектів". Структурними компонентами цього механізму є: - консультації міських рад з питань випуску та обігу облігацій, включаючи порядок випуску, розповсюдження та обслуговування емісії облігацій, обмеження, вимоги до цінних паперів тощо; - розробка рішень випуску облігацій; - організація необхідних погоджень (Мінфін) та реєстраційних дій (НКЦПФР, НБУ тощо); - надання послуг андерайтингу; - пошук платіжних агентів та фінансових інвесторів тощо.

Для поширення даної інформації нашою проектною групою заплановано проведення онлайн-семінарі: "Ринок муніципальних облігацій – міжнародний і український досвід", який відбудеться на платформі ZOOM. Дата проведення: 27 липня 2021 року.

Час проведення: з 11.30 до 13.00.

Для участі в семінарі необхідно попередньо зареєструватися за посиланням 

 Після реєстрації на вказану вами адресу електронної пошти надійде посилання для підключення до онлайн-семінару. Участь в онлайн-семінарі безкоштовна.

Початок реєстрації та під'єднання на ZOOM платформу починається з 11.00.

Адміністратор ZOOM вебінару: Сергій Ляшенко, +38 (050) 384-50-26 або +38 (067) 867-29-98

Семінар орієнтований, як професіоналів ринку муніципальних облігацій України (емітентів, потенційних емітентів, інвесторів), так і на широке коло зацікавлених у питаннях, пов’язаних з ринком облігацій органів місцевого самоврядування.

Експерти представлять стан ринку муніципальних облігацій, їх застосування для фінансування місцевих інфраструктурних проектів, тенденції ринку. Також буде представлений досвід реалізації проектів в рамках: - державної програми «Спроможна школа для кращих результатів», що спрямована на модернізацію системи середньої освіти в Україні; - президентської загальнонаціональної програми «Здорова Україна»; - цифрової трансформації муніципального управління "СМАРТ СІТІ".

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь