Зустріч фокус-групи за напрямом «РОЗВИТОК БІЗНЕСУ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ»

Дата: 10.08.2021 12:50

Шановні суб’єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані та/або здійснюють діяльність на території Пустомитівської громади!

Пустомитівська міська рада спільно з ГО «Громада.UA» організовує 11.08.2021 року (середа) проведення у приміщенні міської ради (третій поверх сесійна зала) фокус-групи, за напрямом «РОЗВИТОК БІЗНЕСУ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ» для розробки Стратегії розвитку територіальної громади.

Тривалість заходу орієнтовно з 09:00 по 12:00 год.

В залежності від кількості зареєстрованих буде розглянуто можливість розподілу фокус-групи на дві підгрупи тривалість до 1 год. 30 хв.

Для реєстрації просимо заповнити Google форму, прикріплену нижче. Реєстрація триватиме до 14:00 години 10 серпня.

Про підтвердження участі Вас буде повідомлено в телефонному/електронному режимі.