Робоча зустріч з представниками Державної екологічної інспекції у Львівській області

Дата: 13.08.2021 13:00

Сьогодні відбулася робоча зустріч з представниками Державної екологічної інспекції у Львівській області та керівниками громад щодо обговорення питань  попередження виникнення загорянь у пожежонебезпечний період, участь у якій взяв голова й Пустомитівської ТГ , О. Серняк.

Фото без описуФото без опису

Варто зауважити, що під час цієї зустрічі, Олег Серняк вкотре порушив проблемні питання, які є у  громаді: забруднення атмосферного повітря та навколишнього природнього середовища у зв’язку з діяльністю ДП «Інвест», а також несанкціонованого сміттєзвалища у с. Наварія.

Сподіваємося, що наші звернення, робота комісії та старання мешканців привернути до цього увагу та все ж подолати неприємний запах – будуть почуті Держекоінспецією!