Пустомитівська громада серед переможців конкурсу від Асоціації Місцевих рад

Дата: 20.08.2021 14:38

"Привітала 6 громад Львівщини, які стали переможцями конкурсу від Асоціація Місцевих Рад "Ради Львівщини" та отримають експертну підтримку у розробці інвестиційних паспортів", - висловилась голова Львівської обласної ради, Ірина Гримак.

Такі паспорти є основою розвитку кожної громади, тому що хаотичне планування – це вже позавчорашній день, а нині треба демонструвати комплексне стратегічне мислення, яке відкриватиме можливості та перспективи кожної громади.

Інвестиційні паспорти та програми спонукатимуть інвесторів розвивати свій бізнес і вкладати інвестиції у конкретну територію

Надзвичайно важливо, щоб переможці цього року, а це: Городоцька, Золочівська, Красненська, Мурованська, Пустомитівська та Червоноградська територіальні громади стали прикладом для своїх колег.

У наших спільних інтересах якомога швидше сформувати інвестиційні паспорти у всіх 73 громадах, аби спільними зусиллями потужно працювати над розвитком області.