Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» в Україні

Дата: 25.08.2021 16:32

Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine висловлює Вам свою повагу та щиро дякує за вашу активну участь у Національному організаційному комітеті з підготовки щорічної міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні, яка відбудеться 18 вересня 2021 року о 10:00 в 24 областях разом з 180 країнами Світу.

Питання екологічної безпеки та розвитку культури правильного поводження з відходами, сортування є складовим елементом розбудови України як країни європейських цінностей. Наша мета - сформувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля серед громадян, залучивши до акції 5% населення.

У межах підготовки до акції буде проведено ряд дистанційних навчань, робочі наради, форуми, найбільше прибирання країни та інші заходи. Прибирання заплановане по всій території України з дотриманням карантинних норм та обмежень.

В акції беруть участь комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до події на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок та пересічні громадяни.