Про організацію та  проведення профілактичного заходу «Урок»

Дата: 03.09.2021 12:31

03.09.2021 року заступник міського голови Пустомитівської міської ради Т.Голдун провела нараду з керівниками служби у справах дітей, відділу освіти та КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо організації проведення на території Пустомитівської громади у 2021 році профілактичного заходу «Урок», Мета даного заходу - обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, вжиття заходів щодо надання дітям з цих сімей адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.