Привітання з храмовим святом – Преподобного Симеона Стовпника!

Дата: 12.09.2021 12:07

ВСЕЧЕСНИЙ ОТЧЕ ІВАНЕ!

ДОРОГІ ПАРАФІЯНИ

ХРАМУ ПРЕПОДОБНОГО СИМЕОНА СТОВПНИКА!

Щиро та сердечно вітаю Вас з храмовим святом – Преподобного Симеона Стовпника! Храмове свято є важливим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом із нею вся Христова Церква, дякує Богові за всі ласки, одержані протягом року.

У цей святковий день складаю щиру подяку Вам отче Іване та всім парафіянам, які своєю жертовною молитвою і підтримкою старались, щоб парафія стала такою, яка є в сьогоднішній день: величною і  красивою. А це все жертовна праця небайдужих парафіян. Нехай Господь, бачачи працю ваших рук та чуючи вашу молитву, винагородить всіх Вас і нехай ця нагорода сторицею знайде кожного, хто її заслужив.

У цей святковий день, бажаю усім парафіянам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації всіх планів. Нехай незгасне світло віри і високе покровительство Преподобного Симеона буде завжди із вами та вашими родинами і збереже Пустомитівську громаду у любові, вірі та єдності!

З повагою та найкращими побажаннями

Міський голова                                                Олег СЕРНЯК