Проведено робочу зустріч щодо захисту прав та інтересів неповнолітніх

Дата: 07.09.2021 11:45

06.09.2021 року заступник міського голови Пустомитівської міської ради Т.Голдун провела робочу зустріч з начальником служби у справах дітей В.Мотою, заступником начальника відділу освіти Н.Плебанською, начальником відділу соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг» Г.Москалюк, головним спеціалістом з питань соціального захисту М.Жуковською та інспектором сектору ювенальної превенції Львівського районного управління поліції №2 Н.Лозинською щодо налагодження співпраці між структурними підрозділами Пустомитівської міської ради та поліцією.  В ході зустрічі обговорювались питання щодо проведення профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню дітьми кримінальних і адміністративних правопорушень, виявлення причин і умов, які цьому сприяють, вжиття в межах своєї компетенції заходів для їх усунення; ведення профілактичного обліку дітей, схильних до вчинення правопорушень та проведення із ними заходів індивідуальної профілактики; вжиття заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству, вчиненому дітьми та стосовно них, а також жорстокому поводженню з дітьми; проведення спільних рейдів на території громади з метою контролю за дотриманням суб'єктами підприємницької діяльності вимог законодавства щодо заборони продажу неповнолітнім особам алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів, а також щодо дотримання обмежень перебування дітей у вечірній і нічний час у громадських місцях  та закладах харчування; проведення в навчальних закладах просвітницько-профілактичних заходів з учнями.