Про епідситуацію

Дата: 05.10.2021 08:32

Рівень захворюваності на  COVID-19  серед жителів  на території  9 органів місцевого самоврядування  (Давидів , З.Вода , Муроване , Оброшино , Підберізці , Пустомити , Сокільники , Солонка , Щирець ) є одним із найбільших  показників серед адміністративних територій області. За вересень біжучого року лабораторно підтвер-джено 701 випадок із них захворівших дітей 128 ( 2020 рік – 568 вип. із них 29 дітей ).

Тенденція до збільшення захворюваності зберігається на протязі останніх  трьох місяців і особливо в останні тижні ( липень -19   ; серпень - 55 ; 1.09 - 9.09 -87 ; 10.09-16.09 – 131; 17.09-23.09 – 161; 24.09-30.09 -322 ). Найбільше за-хворівших за минулий місяць в м. Пустомити – 154 ; З.Вода -91 ; Сокільники -159 ; Муроване – 29.

Враховуючи , що за останніх два тижні тенденція до росту захворюваності і надалі зберігається , особли-во на території Пустомитівської міської ради – 158 вип. , З.Водівської сільської ради – 69 вип., Солонківської сільської ради-  51, а  в окремих населених пунктах  м. Пустомити, с. З.Вода,  Сокільники,  Солонка,  Чижиків, Щирець,  Скнилів,  Підбірці, Оброшино, Наварія, Муроване,  Малечковичі, Басівка зареєстровано значну кількість лабораторно підтверджених випадків в найближчий період слід очікувати значного погіршення епідситуації.

Для стабілізації епідситуації щодо поширення захворюваності надалі основними профілактичними захо-дами залишаються дотримання соціальної дистанції , обмеження перебування в закритому приміщенні , особиста гігієна кожного , дотримання всіх карантинних вимог при організації масових заходів та проведення вакцинації. Суттєвими профілактичними заходами є дотримання самоізоляції визначеної категорії осіб ( хворі, підозрілі, кон-тактні ) та контроль представниками поліції , медичних закладів, органів місцевого  самоврядування, роботодавця-ми за їх дотриманням.

Необхідно систематичне проведення дезінфекційних заходів в місцях загального користування , дотримання вимог в установах , що надають послуги населенню та контролювати за станом здоров?я працівників , які контактують з відвідувачами при наданні відповідної послуги.

Дані: "Пустомитівський РВ лабораторних досліджень"