Нарада з питань призначення та виплати допомог та субсидій управління соціального захисту населення

Дата: 06.10.2021 11:02

05 жовтня відбулась робоча нарада з заступником міського голови Тетяною Голдун, працівниками ЦНАПу Пустомитівської м/р за участю головного спеціаліста відділу з питань призначення та виплати допомог та субсидій управління соціального захисту населення Львівської РДА Тетяни Ільницької щодо призначення субсидії на зимовий період.

Перерахунок на зимовий період буде проводитись вкінці жовтня 2021 року тільки для тих, в кого не відбулось змін в складі сім’ї та майновому стані.

Прийом документів для призначення субсидії на зимовий період здійснюється в Центрі надання адміністративних послуг Пустомитівської міської ради з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00 год за адресою м.Пустомити. вул.Грушевського,46. Т.(032)2429484

Для призначення субсидії в ЦНАП звертається особисто власник з документом, що посвідчує особу для заповнення заяви та декларації.

А також перевірити призначення субсидії можете за посиланням: https://subsidii.ioc.gov.ua