Турнір з бейсболу

Дата: 06.10.2021 15:43

Відкриття чемпіонату Львівської області з бейсболу.  Змагання відбуватимуться 5,6,7 жовтня у нашому місті Пустомити (Центральний стадіон).

Раді вітати учасників турніру: ДЮСШ «Надія» с. Оброшино, ДЮСШ "Тризуб Плюс" с. Давидів, гравці з міста Рівне, а також з міста Чернівці.

Місто Пустомити представляють наші найкращі спортсмени з ДЮСШ "Юність"

Тримаємо за них кулаки! Бажаємо усім учасникам успіху та нехай переможуть найкращі!

Більше фото шукайте на нашій офіційній сторінці у Facebook