Про епідситуацію щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Дата: 11.10.2021 16:21

Згідно моніторингу захворюваності населення, впродовж останніх 7 днів ( 01.10-07.1021р.)   на адмін. території колишнього Пустомитівського району зареєстровано  338 лабораторно підтверджених випадків COVID-19:

• Давидівська  ОТГ - 18(с.Давидів-4;с.Коцурів-2;с.СтареСело-1;с.П-Зубрицькі-3, ;с.Дмитровичі-1, с.Чишки-4, с.Гаї-1, с.Звенигород-2);

• Зимноводівська  ОТГ – 52 (с.З.Вода – 34;с.Холодновідка-8,с.Лапаївка-4, с.Скнилів-6);

• Мурованська  ОТГ  - 19  (с.Муроване – 15, с.Сороки-Львівські-3, с.Ямпіль-1);

• Оброшинська ОТГ - 22 (с.Оброшино-16, с.Конопниця-1, с.Ставчани-5);

• Підберізцівська  ОТГ  - 27 (с.Підберізці-15;с.Чижиків-5;с.Миклашів-2;с.Підгірне-4, с.В.Білка-1);

•  Пустомитівська  ОТГ - 97 (Пустомити-73;с.Наварія-11;с.Містки-4;с.Семенівка-4, с.Полянка-5);

• Сокільницька ОТГ - 16 (с.Сокільники-12, с.Басівка-2, с.Годовиця-2);

• Солонківська  ОТГ  -  44  (с.Солонка-16;с.Зубра-12;с.Милятичі-2;с.Жирівка-1,с.Поршна-2,с. Малечковичі-3,с.Хоросно-2, с.Липники-5, с.Загір"я-1);

• Щирецька  ОТГ  - 19  (смт.Щирець-13,с.Дмитре – 2,с.Лани-4);

• АЗПСМ с.Лисиничі-18 (с.Підбірці-12, с.Лисиничі-6);

• АЗПСМ с.Борщовичі-6 (с.Борщовичі-6).

Ситуація залишається загрозливою,  за вказаний тиждень зареєстровано 10 летальних    випадків.

Висловлюємо Вам свою повагу та повідомляємо , що МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим.

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

?? Центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів

?? Місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів

?? Закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності

Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації.

Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Працівники освіти та органів виконавчої влади можуть щепитися від COVID-19 організовано або індивідуально у зручному для них пункті чи центрі вакцинації. Детальний перелік та контакти пунктів та центрів на https://list.covid19.gov.ua.

Освітяни та працівники органів влади, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень (https://cutt.ly/SENMlmR) до проведення профілактичних щеплень не підлягатимуть обов'язковій вакцинації.

Також читайте на сайті: https://cutt.ly/OENN17z