У Городоцькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проведено засідання «круглого столу»

Дата: 18.10.2021 14:19
Кількість переглядів: 646

18.10.2021 за участю начальника Городоцької ДПІ Романа Миськіва відбулося засідання «круглого столу» на тему «Особливості застосування одноразового добровільного декларування».

       Під час заходу Роман Миськів докладно інформував учасників «круглого столу» щодо вимог Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

       Під час засідання платники податків отримали вичерпні відповіді на запитання.

Наприкінці закликали присутніх щодо підписки на канали інформування ДПС:

https://www.facebook.com/tax.lviv

https://www.facebook.com/TaxUkraine

https://t.me/tax_gov_ua

https://t.me/infoTAXbot

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано