Допоможи воїну

Дата: 20.10.2021 08:22

Напередодні Дня Захисника України комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Пустомитівської міської ради організовано акцію «Допоможи Воїну» та відправлено посилку нашим ЗАХИСНИКАМ, які дислокуються в м.Попасна та м.Старобільськ Луганської області в зоні АТО/ООС.

Для військовослужбовців, які сьогодні захищають нашу землю від агресора, школярі написали щирі та теплі слова подяки за мир, спокій. Дошкільнята передали в малюнках тепло своїх сердець.

Зібрано усього дуже багато: солодощі, фрукти, медикаменти, овочі, закрутки, предмети гігієни, чаї, кави, сухофрукти та інше.

Усім хто долучився до доброї справи заради миру, спокою та швидкого повернення наших захисників здоровими та неушкодженими висловлюємо щиру подяку. Лише разом здолаємо ворога та здобудемо мир на нашій землі.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!