Оголошуємо конкурс!

Дата: 20.10.2021 16:56

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення  сесії Пустомитівської міської ради від 19.10.2021 року № 1216 «Про затвердження положення про проведення конкурсу на посаду директора Комунального закладу Пустомитівської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр»», оголошено конкурс на  посаду директора Комунального закладу Пустомитівської міської «Інклюзивно-ресурсний центр»( м. Пустомити, вул. Паркова, 2).

Документи на участь у конкурсі приймаються з 15 листопада 2021року по 15 грудня 2021 року.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи:

• копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Зазначені документи подаються за  адресою:

м. Пустомити, вул. Грушевського Михайла ,46

Львівська обл., 81100,

відділ освіти Пустомитівської міської ради ( каб. № 306)

e-mail: viddilosvitythpustomyty@gmail.com

Відповідальна особа – Плебанська Надія Дмитрівна,

контактний телефон  0974070779

Конкурсний відбір відбудеться за адресою:

м.Пустомити, вул. Грушевського Михайла ,46 кабінет № 302

20 грудня 2021 року о 10:00 год.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту за напрямками:

• знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;
  • знання основ спеціальної педагогіки;
  • знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру

та проведення співбесіди.

Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі
Кваліфікаційні вимоги:

• Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”).
    • Досвід роботи педагогічним працівником за спеціальністю;
    • Стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років;
    • Високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;
    • Володіння державною мовою.