Графік роботи та місця вакцинації у Пустомитівській громаді

Дата: 21.10.2021 14:54

КНП ПРР «Центральна районна лікарня» (ІІІ поверх поліклініки, вхід з лівого боку з вулиці (кабінет нарколога))

Графік роботи: з 10 по 14:00 пн-сб ,

з 14:00 по 18:00 за попереднім узгодженням з лікарем та записом

Доступні вакцини:

• SarsCov2_Inact / Вакцина від коронавірусної хвороби на платформі інактивованого вірусу, виробник :Синовак Лайф Саєнсіз Ко., Лтд., Китай
  • SarsCov2_nRVv / Вакцина від коронавірусної хвороби на платформі вірусного вектора без здатності до реплікації, виробник: AstraZeneca AB, Sweden, The Netherlands
  • SarsCov2_mRNA / Вакцина від коронавірусної хвороби на платформі мРНК, виробник: Пфайзер Менюфекчуринг Бельгія НВ, Бельгiя; БайоНТек Менюфекчуринг ГмбХ, Німеччина

КНП ЦПМСД Пустомитівської міської ради

(приміщення амбулаторії  22 каб, у вівторок та четвер - каб 16 (вхід протилежний від центрального входу в амбулаторію)

Графік роботи: роботи 09.00-17.00 з понеділка по п'ятницю

Доступні вакцини:

Коронавак (CoronoVac)
 Пфайзер  (  Pfizer)

Є лише один дієвий метод захистити себе та своїх рідних – ВАКЦИНАЦІЯ!