Патронат: подаруй дитині тепло та любов

Дата: 25.10.2021 14:45

У Пустомитівській РФ Львівського ОЦЗ для безробітних провели семінар під назвою: «Патронат над дитиною».

За словами завідувачки відділення соціальної роботи з сім’ями/особами КЗ «Центр надання соціальних послуг» Пустомитівської міської ради Галини Москалюк,  нині активно проводиться організаційна та інформаційна кампанія з пошуку кандидатів у патронатні вихователі. Тож тим, кому припало до душі таке заняття і хто готовий опікуватися дітьми, за додатковою інформацією слід звертатися за адресою: м. Пустомити, вул. Грушевського, 11, КЗ «Центр надання соціальних послуг» Пустомитівської міської ради.

Модераторка підкреслила, що підшукують людей з великим серцем і щирою душею, котрі мають бажання допомогти хлопчикам і дівчаткам, що потребують тепла та любові. Для тимчасово непрацюючих осіб такий вид зайнятості є додатковим шансом повернутися до трудової діяльності й мати офіційний заробіток