Рішення міської комісії з надзвичайних ситуацій

Дата: 29.10.2021 12:32

Отож починаючи з 30 жовтня:

• Заклади, які продають товари першої необхідності, працюють лише за умови, що усі працівники вакциновані.
  • Усі масові заходи заборонено!
  • Відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім здобувачів дошкільної освіти; здобувачі освіти 1-11 класів закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти переводяться на дистанційну форму навчання на період до покращення епідемічної ситуації,
  • Заклади культури призупиняють роботу.
  • Громадський транспорт може перевозити не більше 50% пасажирів від загальної пасажиромісткості. Вакцинація для водіїв та контролерів обов’язкова. Усі пільговики, окрім учасників бойових дій, можуть безкоштовно користуватись транспортом з 11:00 до 16:00;
  • Торгові центри та ринки. Доступ до непродовольчих магазинів та товарів дозволений лише для вакцинованих відвідувачів. Продукти першої необхідності можна придбати у масці та дотримуючись дистанції.
  • Заклади та підприємства, які надають сервісні послуги, можуть працювати лише за умови повної вакцинації працівників та заповненості приміщень не більше ніж на 50%. (продаж техніки, тощо).
  • Заклади громадського харчування працюють лише за умови повної вакцинації працівників та відвідувачів. Не більше 4 людей за столиком та до 50% заповненості приміщень.
  • Заклади спорту. Дозволено лише індивідуальні заняття за умови повної вакцинації працівників та відвідувачів.
  • Доступ до закладів, де здійснюється продаж товарів першої необхідності – не більше ніж 50% заповненості торговельної площі.

Що таке товари першої необхідності? Харчові продукти, медичні препарати, пальне тощо – це все те, що потрібно людині для життя.

Вакцинуймося! Бережіть себе та рідних!

???????