Експедиція громад: фокус на туризм

Дата: 14.05.2021 11:17

Мали гарну нагоду вітати на теренах Пустомитівської громади представників туристичних операторів, науковців в сфері туризму, представників постійної комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму ЛОДА та туристичного бізнесу в рамка проєкту «Експедиція громад:  фокус на туризм» під егідою Львівської обласної державної адміністрації.

Спершу гості відвідали джерело сірчаної води у Пустомитах. В кінці 19 століття воно перетворило містечко на курорт. Тодішній власник Пустомит Лонгін Дунка збудував перший санаторій біля Львова, що мав міжнародне значення.

Наступною зупинкою була прогулянка ландшафтним парком 19 ст. та огляд садиби-палацу.

Особлива подяка депутату Пустомитівської міської ради, Андрію Жидачеку за цікавий історичний супровід під час прогулянок.

Також гості радо зробили фото на пам’ять біля букв «Я люблю Пустомити», а опісля відправилися на огляд фермерських господарст «Липова долина «Радвани» на хутір Радвани (м.Пустомити), де на них чекала дегустація локальних сирів.

Також було представлено відеопрезентацію туристичного потенціалу громади.

Дякуємо за цікавий та продуктивний день!