21-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Дата: 08.11.2021 16:08

21-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності писатимуть 9 листопада 2021 року — у День української писемності та мови.Автором тексту та читцем цьогорічного радіодиктанту буде український письменник Юрій Андрухович.Радіодиктант розпочнеться 9 листопада о 10:00 за київським часом.

Радіодиктант транслюватиметься на всіх платформах "Суспільного", а також на хвилях "Українського радіо" та "Радіо Культура".

Учасники мають добу для того, щоб надіслати в режимі онлайн готовий текст диктанту на перевірку. Для цього необхідно:

• зробити фото або скан тексту і відправити його на електронну пошту rd@ukr.radio;
  • або відправити через електронну форму, яка з'явиться на сайті ukr.radio 9 листопада.

Ті, хто "не дружать" із сучасними засобами зв’язку, можуть надіслати паперовий лист з диктантом за адресою м. Київ, вул.Хрещатик 26, 01001.

Також диктант можна перевірити самому. Текст опублікують на сайті ukr.radio 11 листопада.