З храмовим празником Святого Мартина!

Дата: 11.11.2021 10:24

Від щирого серця вітаємо римо-католицьку парафію Святого Мартина села Семенівка із Храмовим празником!

Храмове свято є важливим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом із нею вся Христова Церква, дякує Богові за всі ласки, одержані протягом року.

У цей святковий день складаємо щиру подяку отцю Василю та парафіянам, які своєю жертовною молитвою і підтримкою старались, щоб парафія стала такою, яка є в сьогоднішній день: величною і красивою.

Нехай Господь, бачачи працю Ваших рук та чуючи Вашу молитву, винагородить всіх Вас і нехай ця нагорода сторицею знайде кожного, хто її заслужив.

І в цей непростий час бажаємо Вам не втратити ту божественну духовну силу, основою якої завжди була, є і буде християнська віра, адже вона скеровує нас на правильний шлях і додає віри у краще майбутнє.