Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС

Дата: 12.11.2021 08:38

Вчора, 11 листопада відбулося позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС.

З важливого:

• з 15 листопада 2021 року відновити освітній процес для учнів 1-4 класів в очній формі у закладах загальної освіти Пустомитівської міської територіальної громади з дотриманням вимог протиепідеміологічних заходів.
  • прийом документів на отримання адміністративних послуг та видача готових результатів у Центрі надання адміністративних послуг м. Пустомити здійснюється виключно за попереднім  записом з дотриманням всіх карантинних заходів.
  • прийом мешканців Пустомитівської територіальної громади відділами Пустомитівської міської ради та видача раніше поданих документів, здійснюється за попереднім телефонним або онлайн записом . Обслуговування відвідувачів здійснювати виключно за наявності засобів індивідуального захисту у працівників та відвідувачів .

Продовжити карантинні заходи, прийняті на позачерговому засіданні,  міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій протоколом №16 від 29.10.2021 року.

З протоколом комісії можна ознайомитися ТУТ