«В Моєму серці живе Україна»

Дата: 15.11.2021 15:43

Положення про дистанційний міський огляд-конкурс української пісні малих форм вокальних ансамблів. «В Моєму серці живе Україна» присвячений Дню гідності та свободи.

Мета і завдання конкурсу.

Дистанційний огляд-конкурс патріотичної пісні Пустомитівської громади проводиться метою популяризації вокального - мистецтва збереження традицій української пісенної творчості;

привернення громадської уваги до вокального мистецтва;

підвищення рівня виконавської майстерності учасників, збагачення та розширення репертуарного кругозору;

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 дистанційний вокальний огляд-конкурс української пісні засновано відділом культури молоді та спорту Пустомитівської міської ради комунальним закладом «Міський народний дім» м. Пустомити.

1.2 Підготовку та проведення Конкурсу здійснює відділ культури молоді та спорту Пустомитівської міської ради.

1.3 Мета Конкурсу:

- популяризація та збереження кращих зразків української пісні;

- залучення до вокального мистецтва талановитої та обдарованої молоді;

- підвищення рівня виконавської майстерності і сценічної культури колективів та окремих виконавців;

- активізація культурно-мистецького життя в громаді.

1.4 Дата, місце проведення та склад журі затверджується наказом начальником відділу культури молоді та спорту Пустомитівської міської ради;

1.5. До складу журі включаються представники організаторів конкурсу, фахівці в галузі культури та вокального мистецтва;

ІІ. УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1 Конкурс є в режимі онлайн .

До участі у Конкурсі запрошуються аматорські вокальні ансамблі, малі форми (дуети, тріо, квартети) та окремі виконавці установ культури клубного типу незалежно від форми власності і відомчого підпорядкування.

2.2 Конкурс проводиться за номінаціями:

«Солісти-вокалісти» (10 – 29 років)

«Солісти-вокалісти» (30 років і старші)

«Вокальні ансамблі» ( 15 -25 років)

«Малі форми» (дуети, тріо, квартети)

Вокальні твори виконуються «наживо» у супроводі фонограми «-1», інструментальному супроводі або «acapella», один твір патріотичної тематики а інший на свій смак та вибір.

Конкурсний виступ учасників здійснюється із використанням якісної фонограми «мінус», що може транслюватися із флеш-носіїв у форматі МР3. Забороняється використання фонограм низького технічного рівня, та плюсовки.

2.4 Заявка для участі у Конкурсі подається до 10 грудня 2021р.в електрону пошту viddilkultury2020@gmail.com позначкою на конкурс.

Учасник повинен представити відео двох творів.

Контактні телефони:

Моб.тел. 0974768512 Тамара Семенівна Пакош.

Огляд вокального конкурсу відбудеться дистанційно у листопаді2021року в міському народному домі м. Пустомити по вул. М.Грушевського,15.

Фонограма у форматі МР3 повинна мати підпис за формою: «Назва твору - назва колективу або прізвище та ім’я виконавця-населений пункт».

ІІІ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ

3.1 Оцінка виступів учасників здійснюється журі Конкурсу за 5-ти бальною шкалою та за наступними критеріями:

художньо-виконавський рівень (інтерпретація, інтонування, виконавський стиль, вокальна культура);

сценічна культура (артистичність, костюм);

оригінальність конкурсної програми;

конкурсний репертуар (художньо-естетична цінність, технічно-образна складність, відповідність віковим та виконавським можливостям).

3.2 За результатами виступів журі Конкурсу визначає переможців, які нагороджуються дипломами, призами або пам’ятними подарунками Конкурсу.

3.3 Журі має право збільшувати кількість призових місць або не присуджувати окремих призових місць.

3.4 За рішенням журі визначається володар «Гран-прі».

3.5 Підсумки Огляду-конкурсу будуть оголошені після 15 грудня 2021р. на сторінці відділу культури, молоді спорту в порядку подання заявки.