Дізнатись про податковий борг контрагента можна на вебпорталі ДПС

Дата: 17.11.2021 11:13
Кількість переглядів: 376

  Фахівці Городоцької ДПІ повідомляють.

 

       Фізична особа – підприємець чи юридична особа може дізнатися про наявність не лише свого податкового боргу, а й податкового боргу будь якого СГ з Інформації про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.

       Ця Інформація розміщена на вебпорталі ДПС України.

       Для цього треба завантажити файл і здійснити пошук боржника, зокрем, ФОПа по прізвищу та імені, юридичної особи по назві чи ЄДРПОУ, або по прізвищу та імені керівника.

 

Чи однакові реквізити фіскальних чеків РРО та ПРРО?

Фахівці Городоцької ДПІ повідомляють.

         Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО (далі – ПРРО) зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій. Надавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, при отриманні товарів (послуг) в обов’язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції, створений в паперовій та/або електронній формі.

        Форма та зміст розрахункових документів встановлені Положенням про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, затвердженим наказом Мінфіну 21.01.2016 р. № 13  із змінами та доповненнями (далі – Положення №13), що розроблене відповідно до ст. 8 Закону № 265.

         Вимоги Положення № 13  поширюються на розрахункові документи, створені РРО/ПРРО, крім розрахункових проїзних та перевізних документів на залізничному (крім приміського) й авіаційному транспорті, квитків на міські та приміські автомобільні маршрути, міський електротранспорт, білетів державних лотерей, квитанцій на послуги поштового зв’язку.

         Отже, основні реквізити розрахункового документа (фіскального касового чека), визначені Положенням № 13, однакові для чеків, створених РРО та ПРРО.

         Про відмінності щодо реквізитів, які не повинен містити чек ПРРО, наприклад заводський номер РРО, чи про відмітку режиму роботи онлайн/офлайн, яку не повинен містити чек РРО, зазначено у п. 2 розд. ІІ Положення № 13  та у примітці до форми чеку (додаток 1 до Положення № 13).

 

Ми в інтернет-просторі, приєднуйтесь!

https://www.facebook.com/tax.lviv,
 
https://www.facebook.com/TaxUkraine,

https://t.me/tax_gov_ua
 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь