«Хто не знає своєї історії, той не вартий свого майбутнього»

Дата: 22.11.2021 15:28

Під час засідання виконавчого комітету Пустомитівської міської ради 19.11.2021 було прийнято Положення, яким затверджено порядок встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних об’єктів, меморіальних дощокна території Пустомитівської територіальної громади.

З метою увічнення пам’яті видатних осіб України і вшанування визначних історичних подій, що відбулися на території Пустомитівської територіальної громади, підвищення туристичної привабливості території громади, формування та збереження його історико-культурного середовища, інформування гостей та мешканців про територію громади.
Варто наголосити, що дане питання  було і є актуальним для нашої громади, оскільки часто ми, у міській раді,  отримуємо звернення громадян стосовно пам’ятних знаків.
З Положенням  можна буде ознайомитися на сайті Пустомитівської міської ради після опублікування усіх рішень виконавчого комітету.