«Благодійний фонд «Фонд Кличко» про нові проєкти

Дата: 30.11.2021 09:42

Благодійна організація «Благодійний фонд «Фонд Кличко» — всеукраїнська благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні.

Цього року ми перевели усі наші освітні проєкти в діджитал-формат та створили для цього платформу Impactum. Зараз долучатися до проєктів можуть люди з усіх куточків України та в будь-який час. З

Інформація  про можливості навчання на наших проєктах. Коротко про них нижче.

1. Синергія — діджитал-проєкт про навички 21 століття для молоді, батьків, вчителів та громадських активістів. 2. Zero Waste School — освітній діджитал-проєкт, покликаний запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах і популяризувати екодружній спосіб життя.

3. Democracy Hub — це проєкт, покликаний розвивати навички активного громадянства серед української молоді. Участь у проєкті є безкоштовною.

Участі у проєкті можуть взяти усі, хто подадуть анкету. Матеріали, які можна використати для інформування ми підготували за цим посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1EMm4eCa5jV1FHE6npxWnTlUHzI8Up24H

Детальнішу інформацію Ви зможете прочитати у розділі «Проєкти» на нашому сайті http://www.klitschkofoundation.org/