Будь помітним на дорозі!

Дата: 01.12.2021 12:02

Безпека – головний принцип, якого обов’язково кожен повинен дотримуватися під час дорожнього руху. Світловідбивачі на одязі вкрай необхідні для безпеки пішоходів, особливо в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко вечоріє, і учасники дорожнього руху стають практично невидимими в сутінках.

Форми світловідбиваючих елементів:

• стікери ( можуть кріпитися до одягу на липучці);
  • термополоски (кріпляться на тканини за допомогою прогріву праскою);
  • жорсткі браслети (скручуючись, кріпляться на руку, ногу або сумку);
  • кулони;
  • брелки (прикріплюють до сумочок, які несуть у правій руці, ідучи назустріч автомобільному потоку, або до рюкзака, який несуть за спиною);
  • значки (можна чіпляти у будь-якому місці на верхньому одязі);
  • шнурки;
  • нарукавні пов’язки та браслети можна одягати не лише на руки, а й на нижню частину штанів і шапку. Крім цього, краще їх чіпляти на дві руки;
  • світловідбиваючі нашивки та наклейки роблять зимовий одяг не лише теплим та зручним, але й безпечним.

Часто виготовляють підвісні світловідбиваючі елементи для носіння дітьми у вигляді різноманітних звірів, іграшок, машинок, казкових героїв. Вони легко кріпляться на одяг дитини або можна повісити на шию у вигляді кулону. Такі флікери сприймаються дитиною як грайливий аксесуар і якісно виконують свою головну функцію.