Дні жалоби у громаді

Дата: 07.12.2021 09:31

Згідно з розпорядженням Пустомитівського міського голови, для вшанування пам’яті загиблого під час виконання військового обов’язку у зоні проведення операції об’єднаних сил військовослужбовця 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Нирова Руслана Хамедбійовича, керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Оголосити на території Пустомитівської міської територіальної громади з 7 по 9 грудня 2021 року днями жалоби.

2. На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підпорядкованих підприємств, установ та організацій.

3. Заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі, харчування та інших громадських закладах.