Герої не вмирають! Пам’ять про Руслана Нирова житиме - вічно!

Дата: 09.12.2021 16:21

Сумна звістка  сколихнула нашу громаду,  у неділю, 5 грудня, у зоні бойових дій на Донбасі загинув 35-річний боєць зі села Семенівка. Руслан Ниров, який проходив службу у 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді.

Зустріч траурного кортежу із загиблим  семенівчанином Русланом Нировим відбулася 8 грудня 2021 року.

Орієнтовно о 10:00 год колона прибула до міста Львів. Опісля відправилася до рідної домівки воїна у село Семенівка. Траурний кортеж зустрічали:

• Перша зупинка у нашій громаді – храм Зіслання Святого Духа у с. Наварія.

• Друга зупинка- площа перед міською радою у м. Пустомити.

• Третя зупинка - храм Успення Пресвятої Богородиці у м. Пустомити

• Четверта зупинка - храм Святого Архистратига Михаїла у рідному селі воїна, Семенівка.

Наш Герой заслужив, аби його гідно провели в останню земну дорогу!

Парастас за Русланом Нировим відбувся 8 грудня о 19:00 у селі Семенівка.

Чин похорону пройшов у четвер, 9 грудня о 12:00 у храмі Святого Архистратига Михаїла також у селі Семенівка.

Слава Україні! Героям Слава!

Герої не вмирають!

Більше фото можна знайти на офіційній сторінці громади у Facebook

Фото без описуФото без описуФото без опису