Відкриття та освячення оновленої бібліотеки-філії мкр. Глинна

Дата: 13.12.2021 11:55

12 грудня, відбулось урочисте відкриття та освячення оновленої бібліотеки-філії мкр. Глинна.

Участь у святковому дійстві взяв о. Омелян, який освятив та спільно з присутніми помолився, Тетяна Голдун - заступник міського голови, Оксана Биць - начальник відділу культури, молоді та спорту Пустомитівської міської ради.

А також з дарунками для бібліотеки завітали Галина Максимчук - заступник директора КЗ "Пустомитівська публічна бібліотека" та Оксана Читайло - депутат Пустомитівської міської ради.

Леся Дендюк - завідувачка бібліотеки-філії розповіла, що саме така сучасна бібліотека була її давньою мрією.

Фото без описуФото без опису