Люблять діти Миколая, шану кожен віддає

Дата: 17.12.2021 15:14

16 грудня 2021 року Святий Миколай завітав до діток з сімей, які перебувають на обліку комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Пустомитівської міської ради та Служби у справах дітей Пустомитівської міської ради.

Святкове дійство для дітеї із сімей складних життєвих обставин, організоване комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг»Пустомитівської міської ради спільно з Службою у справах дітей Пустомитівської міської ради та відділом культури, молоді та спорту Пустомитівської міської ради в Народному домі м.Пустомити. на свято до дітей завітав Святий Миколай з ангеликами та зірковий дует "ВлаТар". Всі чемні дітки отримали солодкі подарунки та незабутні враження від розваг та перегляду вистави. Свято відбулося за фінансової підтримки Пустомитівської міської ради та депутатського корпусу.

Щиро дякуємо усім хто був задіяний в організації свята, адже щасливі діти - це наше майбутнє!

Більше фото на нашій оф. сторінці у Facebook