Спорт гартує дружбу!

Дата: 20.12.2021 09:26

«Здоров’я і спорт!» - під таким девізом пройшла спартакіада серед працівників закладів освіти Пустомитівської міської ради, які організовані відділом освіти Пустомитівської міської ради за підтримки територіальної організації Профспілки працвників освіти і науки України Пустомитівської громади.

У змаганнях взяли участь понад дев’яносто працівників закладів освіти нашої громади.

Урочисте відкриття розпочалося з донесення головного судді, учителя Пустомитівського ЗЗСО №2 Олега Кондюха, про готовність до відкриття змагань голові Пустомитівської міської ради Олегу Серняку . Олег Володимирович побажав учасникам гордо представити свої колективи, активно та з користю провести час і перемоги сильнішим.

Після рівняння на державний прапор України та виконання гімну України змагання були офіційно відкриті.

З привітальним словом та теплими словами підтримки до учасників спартакіади звернулися Тетяна Голдун, заступник міського голови та Надія Когут, начальник відділу освіти.

Програма спортивних змагань включала в себе: змагання з шахів, шашок, стрільби, настільного тенісу, дартсу, квесту та підсумкової естафети. Кожен з видів змагань був насичений цікавинками, динамічністю і непередбачуваністю. Активністю, емоційною підтримкою відзначалися і вболівальники, які надихали на перемогу кожного учасника команди.

Всі призери та переможці були нагороджені грамотами.

Дякуємо учасникам змагань, які проявили найкращі свої уміння та навики.

Окрема подяка директору Ігор Мадай та колективу Пустомитівського ЗЗСО №2 І-ІІІ ступенів імені Василя Кучабського за активну участь в організації змагань, директорам усіх закладів освіти за присутність, участь і підтримку, головам профспілкових комітетів закладів освіти, кожному, хто долучився до допомоги, висловлюємо щиру подяку усім учасникам змагань. Звичайно, не обійшлося і без смачних сюрпризів.

Свято було проведено напередодні чудодійного Дня Святого Миколая. Тому традиційно закінчилося воно піснею «Ой, хто, хто Миколая любить». Сподіваємося, що кожен із присутніх в час співу помріяв про щедрий, добрий дарунок для себе і своєї родини від Святого Миколая. Хай кожному збудеться задумане!

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

Шашки :

І місце - Анаталій Михайлик (Пустомитівський ЗЗСО №1)

ІІ місце – Анастасія Брухаль (Наварійський ЗЗСО – гімназія)

ІІІ місце – Оксана Читайло (Пустомитівський ЗЗСО №2)

- Богдан Дуда ( ЗДО с.Наварія)

Шахи:

І місце – Євген Гладиш (ЗДО № 3 м.Пустомити)

ІІ місце – Василь Гамар (Наварійський ЗЗСО-гімназія)

ІІІ місце – Олена Лісовець (Містківський ЗЗСО)

Настільний теніс

Чоловіки:

І місце - Ігор Мадай – Пустомитівський ЗЗСО №2

ІІ місце – Іван Москалюк – Містківський ЗЗСО

ІІІ місце – Василь Ковалюк – Семенівський ЗЗСО

Жінки:

І місце – Желюх Христина – Пустомитівський ЗЗСО №1

ІІ місце – Капаціла Веронія – Містківський ЗЗСО

ІІІ місце – Михальська Лідія – Наварійський ЗЗСО – гімназія

Дартс

І місце – ЗДО № 3 м.Пустомити «Золотий півник»

ІІ місце – ЗДО №1 м.Пустомити «Віночок»

ІІІ місце – Пустомитівський ЗЗСО №2

Стрільба

І місце – Пустомитівський ЗЗСО №2

ІІ місце – Наварійський ЗЗСО –гімназія

ІІІ місце – збірна команда ЗДО № 2 м.Пустомити та ЗДО с.Семенівка

Квест

І місце – Пустомитівський ЗЗСО № 1

ІІ місце – ЗДО №3 м.Пустомити «Золотий півник»

ІІІ місце – збірна команда ЗДО с.Містки та ЗДО с.Наварія

Естафета

І місце – збірна відділу освіти, ДЮСШ «Юність

ІІ місце – Пустомитівський ЗЗСО №2

ІІІ місце – Наварійський ЗЗСО-гімназія

Вітаємо кожну команду, кожного учасника з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

Спорт гартує дружбу! – таке гасло обрали всі учасники для наступної спартакіади.