Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів з території Пустомитівської міської ради

Дата: 24.12.2021 11:57
Кількість переглядів: 555

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Виконавчий комітет Пустомитівської міської ради, 81100, Львівська обл., м.Пустомити, вул.Грушевського, 46.

2. Підстава для  проведення   конкурсу

Рішення виконавчого комітету Пустомитівської міської ради від 17.12.2021 №02-03/344 “Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів з території Пустомитівської міської ради (м.Пустомити та с.Наварія)”.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів

3.1. Місце: 81100, Львівська обл., м.Пустомити, вул.Грушевського, 46, третій поверх, зал засідань Пустомитівської міської ради.

3.2. Дата: 04 лютого 2022 року.

3.3. Час: 10 год. 00 хв.

3.4. Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів: спеціаліст І-ої категорії (еколог) Пустомитівської міської ради, тел. 242-94-84; 0680222669.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1. Реєстрація учасника  конкурсу  в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

4.2. Наявність в учасника  конкурсу матеріально-технічної бази:

- наявність достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території Пустомитівської міської ради;

- наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4.3. Вартість надання послуг в гривнях за одну тонну для кожної категорії споживачів (населення, бюджетні установи, інші споживачі) із виокремленням вартості наданих послуг з   перевезення твердих побутових відходів, утримання контейнерної тари, вартості послуг, які надаються третіми особами та є складовими тарифу (вартість захоронення твердих побутових відходів).

Вартість надання послуг в гривнях за один контейнер об’ємом 0,12м3 та 0,24 м3 для населення, бюджетних установ та інших споживачів із виокремленням вартості наданих послуг з перевезення твердих побутових відходів, утримання контейнерної тари, вартості послуг, які надаються третіми особами та є складовими тарифу (вартість захоронення твердих побутових відходів).

Вартість надання послуг за 1 тонну відходів: роздільно твердих побутових, великогабаритних, ремонтних, рідких побутових відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів. Відповідно  до  п.5 ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» у разі запровадження роздільного збирання побутових відходів при встановленні цін/тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами не враховується вартість операцій з поводження з роздільно зібраними (відсортованими) корисними компонентами цих відходів.

              Готовність організувати, відповідно до графіку, вивіз великогабаритних  відходів з кожного приватного домоволодіння, а також з  багатоквартирних будинків та ОСББ. Вивіз  здійснювати  за індивідуальним договором між перевізником та споживачем, за оплату споживача.                   

4.4. Досвід роботи на території України не менше трьох років з надання послуг з  вивезення  твердих побутових відходів.

4.5. Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості, достатній для  надання  послуги з вивезення  твердих побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

4.6. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

  4.7. Наявність договорів з суб’єктами поводження з побутовими відходами (полігон, сміттєспалювальній завод, сміттєпереробні підприємства, сміттєсортувальні підприємства, підприємства з переробки вторинної сировини тощо), що мають ліцензію з поводження з побутовими відходів, щодо прийняття від виконавця побутових відходів в об’ємах, що утворюються на території Пустомитівської міської ради.

 4.8. Залучення інвестицій у галузь для підвищення якості  надання   послуг  з   вивезення твердих побутових відходів, в тому числі  на  придбання сучасної техніки для збору побутових відходів, контейнерів для збору твердих побутових відходів та вторинної сировини, облаштування контейнерних майданчиків відповідно до вимог нормативних документів. 
              Готовність облаштувати контейнерні майданчики для розміщення контейнерів об´ємом 1,1 м3  (в кількості – 12 шт.) відповідно  до Розділу II. Санітарного очищення територій населених місць «Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць», що затверджені наказом МОЗ України 17.03.2011 № 145, контейнерні майданчики повинні мати водонепроникне тверде покриття та бути обладнані навісами та огорожею, майданчики закритого типу та на чіпи.

                     Готовність встановити контейнери для роздільного збору в кількості: для ПЕТ-пляшки – 50 шт.; для скла - 10шт.) та організувати  планово-подвірну систему вивозу твердих побутових відходів на  території Пустомитівської міської ради (м.Пустомити та с.Наварія), усіх домоволодінь приватного сектору та забезпечити кожну садибу контейнером 0,12 м3 чи  0,24 м3 для збору твердих побутових відходів (безкоштовно). 
              Готовність організувати  смс повідомлення для споживачів щодо їх заборгованості по сплаті за послугу; зміни рафіку вивозу твердих побутових відходів.
                       Впровадження електронного обліку надання послуг контролю виконання робіт.
Застосування пільг та субсидій для малозабезпечених верств населення та учасників АТО
   

4.9. Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення  твердих побутових відходів:

послуги надають у межах території Пустомитівської міської ради, до якої входять населені пункти: місто Пустомити та село Наварія

- площа території Пустомитівської міської ради – 3797,7 га;

-  101 багатоповерхових будинки;

-  3420 будинки приватного сектору;

- кількість контейнерних майданчиків – 40;

- кількість контейнерів об'ємом 1,1 м3 – 129;

- кількість контейнерів об'ємом  1,1 м3 встановлено на вулицях приватного сектору15;

- кількість вулиць – 128;

- протяжність доріг 65,6 км, із них з твердим покриттям – 19,7  км;

- середня відстань вивозу твердих побутових відходів до звалища твердих побутових відходів –  500 км.

6. Характеристика об’єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення:

Багатоквартирні житлові будинки:

- 98 будинків - в яких проживає 4250 осіб, у тому числі будинки з п'ятьма і більше поверхами – 25, жоден з яких не обладнаний сміттєпроводами;

- 98 будинків обладнані централізованими газопостачанням, водопостачанням і каналізацією, а також індивідуальним опаленням.

- багатоквартирні житлові будинки обладнані  контейнерними майданчиками, на яких знаходиться 86 контейнери, об'єм контейнера – 1,1 м3. Всього контейнерів 1,1 м3 – 59 шт.

Одноквартирні житлові будинки:

- загальна  кількість  будинків - 3420 будинків, в яких проживає 6758 осіб;

- 3420 будинки обладнані централізованим газопостачанням та індивідуальним опаленням, 2546 будинків обладнані централізованим водопостачанням, 425 будинків обладнано централізованою каналізацією, 2969 будинків обладнано вигрібними ямами;

- на вулицях серед одноквартирних житлових будинків встановлено 10 контейнерів об’ємом 1,1 м3 , контейнерів об´ємом 0,12 м3 – 1541шт., об´ємом 0,24 м3 – 232 шт;

- на окремих вулицях міста Пустомити та села Наварія серед одноквартирних житлових будинків неможливо встановити у відповідності до чинного законодавства України контейнери об’ємом 1,1м3, тому необхідним є впровадження подвірної системи  встановлення контейнерів на кожній присадибні об’ємом 0,12м3 чи 0,24м3 на території Пустомитівської міської ради.

- під’їздні шляхи до контейнерних майданчиків мають тверде покриття.

Підприємства, установи та організації:

- на території Пустомитівської міської ради діє 60 підприємств, 23 бюджетні установи та організації, 84 фізичних особи – підприємці;

- 71 суб’єкт серед підприємств, установ і організацій знаходиться у будівлях, обладнаних централізованими газопостачанням, водопостачанням і каналізацією, а також індивідуальним опаленням;

- біля підприємств, установ і організацій встановлено 60 контейнерів об’ємом 1,1 м3 на 15 контейнерних майданчиках;

- на окремих вулицях міста Пустомити та села Наварія біля підприємств, установ і організацій неможливо встановити у відповідності до чинного законодавства України контейнери об’ємом 1,1м3, тому необхідним є впровадження встановлення контейнерів біля таких суб’єктів об’ємом 0,12м3 чи 0,24м3.

7. Характеристика,  включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з твердими побутовими відходами (об'єкти  перероблення, сортування,  утилізації,  видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі твердих побутових відходів тощо).

На території Пустомитівської міської ради відсутні об'єкти поводження з твердими побутовими відходами.

8. Способи, місце та  кінцевий строк подання конкурсної пропозиції

8.1. Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

8.2. Місце подання конкурсних пропозицій: Львівська обл., м.Пустомити, вул.М.Грушевського , 46, кабінет №116 Пустомитівської міської ради.

8.3. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 9год. 30 хв. 28 січня 2022 року.

9. Спосіб і місце утримання конкурсної документації

            Секретар конкурсної комісії від імені організатора конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасників заяви про участь у конкурсі надає йому конкурсну документацію особисто у кабінеті секретаря конкурсної комісії Пустомитівської міської ради за адресою: Львівська область, м.Пустомити, вул. М. Грушевського, 46, або надсилається поштою.

Виконавчий комітет Пустомитівської міської ради Львівської області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь