Вітання з Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2021 15:12

Шановні віряни Римо-Католицької церкви! Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим!

Дуже приємно мати честь і нагоду привітати частину жителів громади сіл Наварія та Семенівка з Різдвом Христовим.

Щороку Ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

Тож, вітаємо всіх католиків з цим величним святом. Щиро бажаємо радості кожній родині. Нехай Різдво принесе Вам здоров'я, мир, нехай в душах оселяться добро, світло любові та сердечне тепло. Нехай здоров'я й кохання наповнять кожен дім! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Зичимо міцного здоров'я, щастя, радості, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі! Гарних Вам і радісних різдвяних свят!