Міжмуніципальна співпраці в рамках потенційної Львівської агломерації

Дата: 28.12.2021 16:20

Сьогодні спільно з Радою Європи за участі народних депутатів, представників Мінрегіону, керівників територіальних громад області напрацьовуємо майданчик міжмуніципальної співпраці в рамках потенційної Львівської агломерації.

Так, у Державній стратегії регіонального розвитку визначено 7 агломерацій, одна з яких Львівська

Співпраця в межах агломерації насамперед має вирішувати питання стратегічного планування та просторового розвитку територій. Уже сьогодні ми можемо через наявні інструменти, які дає законодавство про співробітництво територіальних громад, покращувати якість надання публічних послуг в межах агломерації.

В цьому процесі головне – безперервна комунікація, тож сьогодні маємо хороший початок, за що вдячні Раді Європи та Мінрегіону.

Джерело: Департамент економічної політики ЛОДА