Пустомитівська громада- громада місцевих ініціатив

Дата: 05.01.2022 14:56

Бути корисними та ініціативними, розвивати власну громаду потрібно цілий рік.
Саме тому, 5 січня 2022 року, у переддень Святвечора відбулася робоча зустріч із обговоренням та роз‘ясненнями щодо Конкурсу проектів місцевих ініціатив 2022 .

Спеціалістами відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці було доведено до відома усі новинки та «підводні камені» щодо написання та подання проєктної заявки усім запрошеним, серед яких були директори шкіл, садочків, керівники медичних установ, старости старостинських округів, спеціалісти відділів освіти, культури, молоді і спорту, керівники народних домів, представники бібліотек та вчителі шкіл. Разом було обговорено питання, які стосувалися безпосередньої проблематики Конкурсу,- фінансування, визначення проблеми для проєктної заявки та інші питання. На разі, попередньо домовлено, що після 14го січня буде проведено ще одну зустріч, щоб акумулювати власні сили, розібрати можливі помилки в роботі та ефективно продовжувати напрацювання проектних заявок.

Фото без описуФото без опису