Оголошуємо конкурси!

Дата: 10.01.2022 09:25

1. «Пустомитівська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду: адміністратора відділу ‘’Центр надання адміністративних послуг’’.

Вимоги до кандидата: громадянин України, з вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра, професійним стажем роботи за фахом не менше одного року, вільне володіння державною мовою, знання та досвід роботи на комп’ютері, високі ділові професійні якості, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

Необхідні документи:

• Заява на участь у конкурсі;
  • Особова картка форми П-2 ДС з додатками;
  • Копія документів про освіту;
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, до якої додається резюме у довільній формі;
  • Дві фотографії розміром 4х6 см.;
  • Копія паспорта (1,2 11 стор.);
  • Копія ідентифікаційного номеру;
  • Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

1. «Пустомитівська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду: спеціаліста І-ої категорії відділу архітектури, містобудування та земельних відносин.

Необхідні документи:

• Заява на участь у конкурсі;
  • Особова картка форми П-2 ДС з додатками;
  • Копія документів про освіту;
  • Дві фотографії розміром 4х6 см.;
  • Копія паспорта (1,2 11 стор.);
  • Копія ідентифікаційного номеру;
  • Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються Пустомитівською міською радою протягом місяця з дня опублікування оголошення в газеті.

Прохання звертатися за адресою: м.Пустомити, вул.Грушевського, 46. Тел. для довідок: 242-94-84; (067-70-29-007)».