Кріогенний газифікатор та киснева станція у нашій лікарні

Дата: 13.01.2022 16:01

У 2021 році на забезпечення «ковідних» лікарень Львівщини киснем з державного бюджету виділили майже 30 мільйонів гривень. За ці кошти закупили вісім кисневих станцій та чотири кріогенних газифікатори.

Окрім цього, закуплено ще чотири кріогенних газифікатори. Один з них тепер є й у нашій КНП Пустомитівської міської ради "Пустомитівська лікарня", а також киснева станція.

Кисневі станції генерують кисень з навколишнього повітря. Для роботи вони потребують точки включення до електромережі необхідної потужності і забезпечують кисневу незалежність лікарні.

Зараз лікарні області забезпечені киснем для підтримки кисневозалежних пацієнтів з коронавірусом та готові до можливого спалаху захворюваності у лютому. У випадку погіршення ситуації, рідкий кисень докуплятимуть у хімзаводу.

Загалом, для лікування хворих на ковід на Львівщині розгорнуто понад 5000 ліжок у 24-х лікарнях. Пустомитівська міська рада також долучилась до співфінансування та висловлює подяку за підтримку Львівська обласна державна адміністрація