Відкриття дитячого будинку сімейного типу у Наварії

Дата: 17.01.2022 09:13

14 січня 2022 року у перший день Старого Нового року та у свято Василія Великого у Пустомитівській громаді знаменний день, адже тепер вже офіційно освячено та відкрито дитячий будинок сімейного типу у селі Наварія. Сергей Самарцев Ирина Самарцева

Трохи інформаційної довідки:

15 грудня 2021 року, в Пустомитівській територіальній громаді, а саме в селі Наварія по вул. Зоряна, 12, створено перший дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім’ї Самарцева Сергія Миколайовича та Самарцевої Ірини Анатоліївни та влаштовано на виховання і спільне проживання трьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомна сім’я Сергія та Ірини Самарцевих разом із своїми двома рідними і двома прийомними дітьми переїхали в с. Наварія у травні 2021 року зі с. Сотенне Станично-Луганського району Луганської області.

15 грудня 20021 року дитячий будинок сімейного типу поповнився ще одним вихованцем - Мар’янчиком.

На сьогоднішній службою у справах дітей Пустомитівської міської ради проводиться відповідна робота щодо довлаштування дітей в ДБСТ Самарцевих, адже згідно чинного законодавства загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних дітей. Діти-вихованці проживатимуть і виховуватимуться в ДБСТ до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі I-IV рівнів акредитації - до його закінчення.

Житловий будинок має два поверхи (в т.ч. мансардний) загальною площею 263,3 м.кв., з них житлова - 134,0 м.кв. В будинку є 6 спалень, 3 ванні кімнати, санвузол, вітальня, кухня, 3 гардеробні, 2 коридори, тамбур, сходова, паливна.

Наявні комунікації: є світло, вода (власна свердловина), септик, твердопаливний котел, інтернет. Умови проживання належні (задовільні).

Для виховання та розвитку дітей створено відповідні умови. Діти мають окремі спальні місця, письмові столи , шафи для одягу, книжки та іграшки.

КЗ «Центр надання соціальних послуг» Пустомитівської міської ради здійснює соціальне супроводження дитячого будинку сімейного типу Самарцевих, а Служба у справах дітей Пустомитівської міської ради - контроль за умовами проживання та виховання дітей в дитячому будинку сімейного типу.

У квітні 2018 року почалося будівництво дитячого будинку сімейного типу, яке завершилося наприкінці 2020 року.

На початку 2021 року будинок був введений в експлуатацію

31 березня 2021 року даний об’єкт був переданий на баланс Пустомитівської міської ради.

Загальна вартість будівництва – 4 492 336,15 (чотири мільйони чотириста дев’яносто дві тисячі триста тридцять шість гривень 15 коп.), з них кошти

районного бюджету Пустомитівської районної ради - 450 000,00 (чотириста п’ятдесят тисяч гривень)

місцевого бюджету Пустомитівської міської ради - 200 000,00 (двісті тисяч)

Дякуємо, у першу чергу, батькам-вихователям Сергію та Ірині, які є надзвичайно щирими, дружніми та доброзичливими Стосунки у сім’ї побудовані на любові та взаємоповазі один до одного, дотримуються християнських традицій та звичаїв, відзначають і святкують державні та релігійні свята, батьки-вихователі піклуються про фізичний розвиток дітей, здійснюють догляд та виховання, цікавляться їх навчанням, спілкуються з дітьми в обсязі, необхідному для їх нормального самоусвідомлення, радіють успіхам дітей на спортивних змаганнях і творчих конкурсах, прищеплюють моральні цінності і духовність, забезпечують дітей необхідним харчуванням, допомогою при лікуванні, задовольняють щоденні їх потреби, отримують державну соціальну допомогу та грошове забезпечення.

А також усім-усім гостям, які завітали на таке свято та ще й з гарними подарунками!

Отцям Ігорю та Олегу з храму Церква Зіслання Святого Духа с.Наварія

ВІТАЛІЙ ЗАГАЙНИЙ - заступник голови Львівська обласна державна адміністрація

Лис Володимир Володимирович - начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації

Бордіян Яролав Ігорович – директор Львівського обласного центру соціальних служб

Замула Христина Петрівна - голова Львівська районна державна адміністрація

Ковальський Андрій Ярославович - заступник голови Львівської районної державної адміністрації

Клименко Олександр Олександрович - заступник голови Львівської районної державної адміністрації

Марко Андрій Тарасович - депутат Львівської районної ради

Олег Серняк – міський голова Пустомитівської місь-кої ради

Andriy Lukiv – заступник міського голови

Тетяна Голдун – заступник міського голови

Тарас Салагай - секретар Пустомитівської міської ради

Володимир Мота – начальник служби у справах дітей Пустомитівської міської ради

Ганна Дідик– директор КЗ Центр надання соціальних послуг Пустомитівської міської ради

Петро Кузьмин – депутат Пустомитівської міської ради

Ігор Мадай - депутат Пустомитівської міської ради

Бешлей Іван Юрійович - депутат Пустомитівської міської ради

Лабай Іван Михайлович - депутат Пустомитівської міської ради КНП Пустомитівської міської ради "Пустомитівська лікарня"

За активне сприяння та допомогу Василь Боцвін - директор Пустомитівського МЖКП.

За гарний співочий супровід на відкритті подяка народному хору «Радоцина»

А нашій дорогій сім’ї бажаємо здоров’ячка, щастя та процвітання. Нехай дітки ростуть на потіху батькам та нашій Пустомитівській громаді. І не забуваймо про найголовніше #чужих_дітей_не_буває

Більше фото ТУТ