Оновлена бібліотека у Семенівці

Дата: 21.01.2022 09:51

Вчора, 20 січня  відбулось освячення та відкриття бібліотеки-філії у селі Семенівка.

Треба сказати, що у результаті ремонту, бібліотека дуже змінилася й тепер тут можна буде не тільки в комфортних умовах підготувати домашнє завдання, насолодитися читанням книг, але й поспілкуватися з друзями на м’яких меблевих зонах, які так люблять активні відвідувачі.

Гості бажали бібліотекарю пані Ірині натхнення та здійснення усіх-усіх запланованих задумів.

Щиро дякуємо за те, що подарували бібліотеці "друге дихання" Відділ культури,молоді та спорту Пустомитівської міської ради Оксана Биць, Пустомитівська міська рада та активному спонсору і нашому депутату Петро Кузьмин!

За музичне вітання: щире та прекрасне, як завжди, дякуємо нашим артистам Пустомитівська школа мистецтв Уляна Кузьмин

А також усім нашим гостям, які сьогодні поповнили фонд бібліотеки гарними та пізнавальними виданнями як для малих, так і для дорослих!

І не забуваймо, що люди перестають мислити, коли перестають читати, тож нехай живуть та процвітають наші БІБЛІОТЕКИ!

Більше фото ТУТ