Правові можливості громад та доступ до медіації

Дата: 28.01.2022 09:13

Цими днями начальник юридичного відділу Пустомитівської міської ради, Ірина Кузів взяла участь у конференції «Правові можливості громад та доступ до медіації» за підсумками реалізації проекту "Підвищення правової спроможності ОТГ Львівсього району та сприяння у впровадженні практик альтернативного вирішення правових спорів".

Обговорювалися питання розвитку правової спроможності та можливостей територіальних громад, а також про налагодження співпраці місцевих органів влади, системи безоплатної правової допомоги та громадських організацій у забезпеченні мешканців громад безоплатною правовою допомогою.

Дякуємо ГО "Освітній ресурсний центр" за реалізацію проекту у співпраці з Львівським місцевим центром безоплатної допомоги та ГО "Львівський центр медіації" та фінансову підтримку Міжнародному фонду "Відродження".