Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах

Дата: 28.01.2022 15:00

18 громад Львівщини пройшли навчання в рамках першого етапу ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах»

У грудні 2021 року завершився перший етап ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах», яку впроваджує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Львівську область в ініціативі представляли Белзька, Великолюбінська, Великомостівська, Глинянська, Добротвірська, Жовківська, Заболотцівська, Золочівська, Кам'янка-Бузька, Моршинська, Мостиська, Новороздільська, Оброшинська, Перемишлянська, Пустомитівська, Рава-Руська, Самбірська, Старосамбірська та Турківська територіальні громади.

Спеціалісти відібраних громад пройшли навчання у трьох семінарах за такими темами:

•  «Модель системної взаємодії громади із локальним бізнесом».
  •  «Інструменти підтримки бізнесу в громаді».
  •  «Інструменти залучення інвестицій в громаду».

Кожен семінар передбачав теоретичні блоки, які включали інструменти, практичні поради та рекомендації, інтерактивні завдання та кейси, годину практики й домашні завдання.

Завдяки пройденому навчанню представники громад значно покращили свої знання та навички щодо підтримки підприємництва в громадах, а саме:

•  стали краще розуміти потреби підприємців та методи роботи із ними;
  •  ознайомилися із моделлю налагодження системної комунікації із локальним бізнесом;
  • дізналися про види організаційної структури та інструменти підтримки бізнесу та рекомендований план роботи відповідального фахівця;
  •  оволоділи методиками базового аналізу доцільності впровадження інструментів підтримки бізнесу;
  •  ознайомилися із видами інвесторів та навчилися визначати фактори інвестиційної привабливості своїх громад;
  • дізналися про структуру інвестиційних пропозицій та інвестиційного паспорта;
  •  навчилися формувати «портрети» потенційних інвесторів та визначати канали комунікації з ними;
  • опрацювали інструменти супроводу інвестора на різних етапах «шляху інвестора».

Більше інформації за посиланням – https://cutt.ly/YI18TTS

#ULEAD #ULEADwithEurope