Допоможемо діткам разом!

Дата: 08.02.2022 12:43

15 лютого – більше ніж сорок країн у світі відзначає День онкохворої дитини.

Основна мета цього дня — покращити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб.

Другий рік поспіль Пустомитівська міська рада приєднується до благодійної збірки "Життя - дар Божий", яку проводить Благодійний фонд "Із янголом на плечі" . У нашій громаді цю акцію координує Тетяна Голдун – заступник міського голови.

Цей рік БФ "Із янголом на плечі" присвячує створенню умов для лікування дітей у місті Львові .

Усі зібрані кошти підуть на завершення капітального ремонту відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії та (що особливо важливо для проведення трансплантації кісткового мозку у Львові) буде продовжено та завершено облаштування Кріобанку (Кріоконсервування біологічного матеріалу відкриє нові шляхи для міжнародної співпраці та стане завершальним кроком перед трансплантаціями кісткового мозку дітям у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр у Львові).

Усі зібрані кошти будуть використані для придбання обладнання та для комфортного перебування дітей з онкогематологічними захворюваннями у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі .

Скринька для ваших пожертв знаходиться у фойє Пустомитівської міської ради на першому поверсі.

Якщо Ви бажаєте перерахувати будь-яку суму:

Отримувач БО БФ ІЗ ЯНГОЛОМ НА ПЛЕЧІ

Картка Приватбанку для фонду :

Реквізити фонду :

Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

ЄДРПОУ 41411833

Рахунок UA173052990000026009001002960

Призначення : благодійний внесок онкогемат

Банк: ПАТ "КРЕДОБАНК" МФО 325365 ЄДРПОУ 41411833

рахунок UA913253650000026008011024214

Призначення : благодійний внесок онкогемат

Дякуємо за добру справу! Разом - сила!