Регіональний маркетплейс - Інтерактивна мапа інвестиційної привабливості Львівщини!

Дата: 10.02.2022 11:04

Більше ніж пів року фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної Ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції!

Інтерактивна мапа Львівщини - це сучасна електронна платформа, що акумулює інформацію про інвестиційно привабливі об’єкти, можливості започаткування нового або розширення існуючого бізнесу і забезпечує комунікацію між власниками таких об’єктів та інвесторами з метою сприяння залученню інвестицій у зазначені сфери.

Головне завдання інтерактивної мапи - надати інвестору максимально повне уявлення про об’єкт інвестування: його місце розташування, площу, детальний опис, форму власності або користування, цільове та функціональне призначення, підведення інженерних комунікацій.

Для комфортності цього процесу, було створено набір шарів мапи, а саме:

• адміністративно-територіальний устрій;
  • ділянки “браунфілд” або вільні виробничі площі;
  • ділянки “грінфілд” або вільні земельні ділянки;
  • інвестиційні проекти;
  • карта ґрунтів Львівської області
  • публічна кадастрова карта України.

Можливості інтерактивної карти:

• навігація по карті, редагування даних, оперування векторними шарами мапи, просторовий аналіз, адресний пошук;
  • простота пошуку, швидке оновлення та редагування бази даних, в тому числі зі смартфона;
  • постійна готовність ресурсу до роботи;
  • захист інформації від спотворення та несанкціонованого доступу;
  • описи інвестиційних об’єктів, ділянок та пропозицій можуть бути доповнені фотографіями, схемами, діаграмами тощо.

Регіональний інвестиційний маркетплейс - це надійна та новітня платформа для розширення Вашого бізнесу!

Джерело: Investment Policy Department