Погіршення погодних умов!
Пустомитівська міська рада та Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає мешканців громади дотримуватися правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.
Намагайтеся не ходити під розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів, ліній електропередач та дахів будинків.
Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.
Увага! Попередження про погіршення погодних умов!!!
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області та місту Львову до кінця доби 17 лютого очікуються місцями грози. 18 лютого пориви західного вітру 17 –22 м/с, на дорогах ожеледиця.