12 відповідей на запитання про тероборону, які вас цікавлять!

Дата: 21.02.2022 10:43

" Я хочу підписати контракт резервіста тероборони.

Що конкретно потрібно для цього зробити? "

Для підписання контракту з ТрО потрібно:

Крок 1

Звернутися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП) за місцем реєстрації – колишній районний військкомат.

Перелік ТЦК, їхні телефони та е-мейли можна знайти тут https://www.mil.gov.ua/kontakti/oblasni-vijskomati.html

У ТЦК пояснять, який саме батальйон тероборони приписаний до вашої місцевості, нададуть контакти командира.

Крок 2

Пройти з співбесіду з командиром батальйону ТрО.

За результатами співбесіди комбат може запропонувати вам підписати контракт або назве причину відмови.

У разі позитивного висновку командир визначить потенційну посаду претендента й випише направлення на військово-медичну комісію.

Крок 3

Пройти медичний огляд кандидата у члени добровольчих формувань.

Такий огляд проводиться лікарсько-консультативними комісіями за направленням офіцера Сил ТрО.

Згідно з порядком видавання медичної довідки, затвердженим МОЗ, слід здати низку аналізів у поліклініці за місцем свого проживання, пройти огляд нарколога та фахівця зі шкірвензахворювань.

Крок 4

Пройти психологічний відбір.

Психологічний відбір забезпечують військові частини Сил територіальної оборони, а проводять штатні чи позаштатні групи професійно-психологічного відбору.

Крок 5

Зібрати визначені документи:

– заява на ім’я командира добровольчого формування;

У ній зазначається прізвище та ім’я особи, місце реєстрації та фактичного проживання, інформація про освіту, місце роботи або вид діяльності, військово-облікова спеціальність (за наявності), обґрунтування бажання стати членом добровольчого формування;

– копія паспорта громадянина України;

– копія довідки про місце реєстрації (або відповідної сторінки в документі, якщо кандидат має паспорт-книжку);

– копія військово-облікового документа (обов’язково для чоловіків та за наявності в жінок);

– копія довідки про надання ідентифікаційного номера (для тих, хто не має ID-карти);

– висновок військово-лікарської комісії щодо придатності до служби за станом здоров’я;

– довідка про несудимість.

Крок 6

Підписати контракт із командуванням батальйону.

Він має бути підписаний у чотирьох примірниках.

Крок 7

Скласти присягу (якщо ви не складали її раніше).

Громадяни України, які не проходили військової служби у Збройних силах, в інших військових формуваннях чи в правоохоронних органах, зараховуються до членства в добровольчому формуванні після складення ними присяги добровольця ТрО.

Алгоритм підписання контракту та всі роз'яснення- у статті https://novynarnia.com/2022/02/07/12-vidpovidej-pro-tro/